Kontakti

INFORMACIJE IN NAJAVA OBISKA
tel.: + 386 (0)2 748 03 60 e-mail: ptujski.grad@pmpo.si
UPRAVA
Muzejski trg 1, SI-2250 Ptuj
Tel.: +386 (0)2 787 92 30 | Fax: +386 (0)2 787 92 45 muzej-ptuj.uprava@pmpo.si | muzej-ptuj.uprava@siol.net
dr. Aleksander Lorenčič, direktor tel.: +386 (0)2 787 92 31 aleksander.lorencic@pmpo.si
Irena Maroh, poslovna sekretarka tel.: +386 (0)2 787 92 30 irena.maroh@pmpo.si
Sonja Vindiš, finančnica tel.: +386 (0)2 787 92 42 sonja.vindis@pmpo.si
ARHEOLOŠKI ODDELEK
Aleksandra Nestorović, kustodinja tel.: +386 (0)2 787 92 34 aleksandra.nestorovic@pmpo.si
Mojca Vomer Gojkovič, kustodinja tel.: +386 (0)2 787 92 33 mojca.vomer.gojkovic@pmpo.si
Ivan Žižek, kustos tel.: +386 (0)2 787 92 32 ivan.zizek@pmpo.si
ETNOLOŠKI ODDELEK
Andrej Brence, kustos Tel.: +386 (0)2 748 03 52 andrej.brence@pmpo.si
Monika Simonič Roškar, kustodinja Tel.: +386 (0)2 748 03 53 monika.simonic.roskar@pmpo.si
KULTURNO ZGODOVINSKI ODDELEK
Branko Vnuk, kustos Tel.: +386 (0)2 748 03 54 branko.vnuk@pmpo.si
Tatjana Štefanič, kustodinja Tel.: +386 (0)2 748 03 55 tatjana.stefanic@pmpo.si
ZGODOVINSKI ODDELEK
Mag. Nataša Kolar, kustodinja Tel.: +386 (0)2 748 03 57 natasa.kolar@pmpo.si
KONSERVATORSKO-RESTAVRATORSKI ODDELEK
Dr. Eva Ilec, konservatorka-restavratorka za tekstil Tel.: +386 (0)2 787 92 46 eva.ilec@pmpo.si
Mag. Boštjan Roškar, konservator-restavrator za les Tel.: +386 (0)2 787 92 47 bostjan.roskar@pmpo.si
Danilo Goričan, konservatorski-restavratorski sodelavec za kovino Tel.: +386 (0)2 787 92 51 danilo.gorican@pmpo.si
Boris Farič, fotograf Tel.: +386 (0)2 787 92 39 boris.faric@pmpo.si
PEDAGOŠKA SLUŽBA
Metka Stergar, kustodinja Tel.: + 386 (0)2 748 03 50 metka.stergar@pmpo.si pedagogi@pmpo.si
Renata Pintarič, pedagoginja Tel.: + 386 (0)2 748 03 50 renata.pintaric@pmpo.si pedagogi@pmpo.si
MIHELIČEVA GALERIJA
Stanka Gačnik, kustodinja Tel.: + 386 (0)2 787 92 44 stanka.gacnik@pmpo.si
MUZEJSKA KNJIŽNICA
Martin Šteiner, bibliotekar Tel.: + 386 (0)2 787 92 40 martin.steiner@pmpo.si
OE ORMOŽ
muzej.ormoz@pmpo.si
Nevenka Korpič, kustodinja Tel.: +386 (0)2 741 72 90 nevenka.korpic@pmpo.si
Mag. Branko Lamut, kustos Tel.: +386 (0)2 741 72 91 branko.lamut@pmpo.si
Nina Mertik, konservatorka-restavratorka Tel.: +386 (0)2 741 72 90 nina.mertik@pmpo.si
Manica Hartman, muzejski dokumenalistični tehnik Tel.: +386 (0)2 741 72 80 manica.hartman@pmpo.si
* obvezna polja

Pokrajinski muzej Ptuj - Ormož bo vaše osebne podatke, ki ste nam jih zaupali v tem obrazcu, uporabljal le za obveščanje o dogajanju v Pokrajinskem muzeju Ptuj - Ormož. Prosimo, da s klikom na spodnji kvadrat potrdite, da želite prejemati elektronske novice, vabila, obvestila o dogodkih, pedagoških programih in drugi ponudbi Pokrajinskega muzeja Ptuj - Ormož.

Svojo odločitev glede obveščanja lahko kadarkoli spremenite. Od prejemanja obvestil se lahko odjavite s klikom na povezavo na dnu vsakega elektronskega sporočila ali tako, da nam pošljete elektronsko sporočilo na naslov muzej.ptuj@pmpo.si. S klikom na spodnji gumb dovoljujete Pokrajinskemu muzeju Ptuj - Ormož, da vaše osebne podatke obdeluje v skladu s predpisi.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

Na vrh ↑